• Wpisów:1000
 • Średnio co: 1 dzień
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 20:11
 • Licznik odwiedzin:79 085 / 1818 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Media z USA podały dzisiaj, że policja z Los Angeles zainteresowała się sprawą lizania pączków przez Arianę Grande w piekarni w Los Angeles. Czytamy, że piekarnia dostała karę z powodu niehigienicznego obchodzenia się z produktami. Oczywiście jest to wina Ariany, ale to piekarnia dostała karę. Nie wiadomo niestety jak zareagowała na to gwiazda.

Z dostępnych informacji wynika, że dziewczyna nie skomentowała do tej pory nowych informacji. Wcześniej Ariana nagrała tylko filmik, w którym przepraszała za swoje zachowanie. Ariana powiedziała, że jest młoda i może popełniać błędy.

 

 
Niall Horan i Ariana Grande romansowali kilka tygodni temu i wszyscy byli pewni, że zostaną nową parę. Niestety rozstali się oni w niezbyt miłych okoliczności, po tam jak Niall został przyłapany w klubie ze swoją byłą dziewczyną Laurą Whitmore. Co ciekawe, wczoraj dziennikarze zapytali się Nialla, co sądzi o aktualnej aferze z Arianę Grande.

Z dostępnych informacji wynika, że Niall pokręcił tylko głowę i powiedział, że nie będzie komentował tej sprawy. Chłopak dodał, że nie zna szczegółów i nie chce wypowiadać na ten temat.

 

 
Nie cichnie afer związana z Arianą Grande i jej nieodpowiednim zachowaniu w piekarni w Los Angeles. Jej pisemne przeprosiny nie przyniosły efekty i zrobiło się jeszcze większe zamieszanie. Gwiazda nagrała tym razem filmik, w którym mówi że jest jeszcze młoda, ma prawo popełniać błędy i źle się zachowywać. Ariana powiedziała, że tylko tak nauczy się być dorosła.

Gwiazda dodała, że przeprasza za swoje zachowanie i nie wie co w nią wstąpiło. Gwiazda nie chciała ponoć nikogo urodzić i bardzo szanuje pracę innych. Fani są podzieleni i nie wiedzą czy mają przyjąć przeprosiny gwiazdy. Dziewczyna nie zachowała się odpowiednio.
 

 
Od dwóch dni zachowanie Ariany Grande jest tematem numer jeden w USA. Dla przypomnienia, Ariana została przyłapana na kamerze jak liże pączki w piekarni w Los Angeles i dodatkowo mówi, że nienawidzi Ameryki. Dzisiaj Ariana przeprosiła za swoje zachowanie, ale jej oświadczenie jest co najmniej dziwne!

Otóż Ariana napisała, że lizała pączki w piekarni, ponieważ chciała walczyć z otyłością wśród dzieci. Gwiazda dodała, że nie może patrzyć jak dzieci tyją i jedzą niezdrowe rzeczy. Wiele osób napisało jednak, że słowa Ariany nie mają sensu, ponieważ sama kupowała przecież pączki. Odnośnie słów o Ameryce, Ariana powiedziała iż zostały one wyjęte z kontekstu.

 

 
Rodzina Grande jest obecnie często w mediach. Po słynnej aferze z Arianą, dzisiaj do głosu doszedł Frankie. Otóż chłopak mocno skrytykował nową piosenkę Seleny Gomez “Good For You”. Dzisiaj w wiadomości na Snapchat, Frankie napisał że Selena powinna sama dobrze wyglądać. Jest to nawiązanie do tytułu piosenki!

Fani Seleny mocno się wkurzyli i zaczęli obrażać chłopaka. Pojawiło się wiele komentarzy, że Franki nie jest lepszy od swojej siostry Ariany i nie zachowuje się zbyt grzecznie. Rodzina Grande tworzy ostatnio dużo zamieszania!


 

 
Co pewien czas w mediach pojawia się smutna wiadomość o samobójstwie nastolatka. Wiele takich tragedii spowodowanych było brakiem akceptacji ze strony rodziny i wyszydzaniem przez rówieśników.

Na początku tego roku Ameryką wstrząsnęła historia Leelah Alcorn. Jej rodzina karała ją za to, że czuła się kobietą, choć urodziła się w męskim ciele. Gdy popełniła samobójstwo, rodzice postanowili skasować z internetu jej list pożegnalny, w którym opowiedziała, jak ją traktowali. Postanowili też pochować ją pod męskim imieniem.Ostatnio do podobnej tragedii doszło w Polsce. W miejscowości Bieżuń, położonej 50 kilometrów od Płocka, powiesił się 14-letni Dominik. W liście pożegnalnym do matki wyznał, że był nękany przez kolegów. Wyśmiewali jego wygląd i przezywali "pedziem".

Podobno nastolatek miał też problemy w szkole z nauczycielką, która go publicznie poniżała. Być może właśnie to stało sie zachętą dla innych uczniów, którzy zaczęli mu dokuczać. Dręczyli go za jego ubiór, przezywali, zaczęli też rzucać w niego kamieniami. W końcu Dominik nie wytrzymał i targnął się na życie - powiesił się w domu.

Odcięłam go i położyłam na wersalkę. Przytuliłam się do niego - powiedziała w wywiadzie dla TVN-u jego matka, Anna.

Dominik napisał list pożegnalny zaadresowany do matki. Ujawnił w nim swoje motywy.

Chłopiec zostawił list adresowany do matki. Przepraszał ją za to, co zrobił - poinformowała media Iwona Śmigielska-Kowalska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Płocku. Mówił, że ją kocha i na pewno się jeszcze spotkają. Wypisał też nazwiska kolegów, grupując ich "koledzy, przyjaciele, wrogowie".

Dyrekcja szkoły zapewnia, że o niczym nie wiedziała. Innego zdania jest jednak płocka prokuratura, prowadząca śledztwo.

Chłopiec mówił nauczycielom o tym, że jest zaczepiany, popychany, wyzywany - dodała Śmigielska-Kowalska.

Po tym zdarzeniu dwie organizacje przeciwdziałające dyskryminacji i mowie nienawiści - Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej i Kampania Przeciw Homofobii - wezwały Ministerstwo Edukacji do wprowadzenia rozwiązań systemowych, które pomogłyby uczniom padającym ofiarą przemocy. Organizacje pozarządowe napisały w oświadczeniu:

Mama Dominika wprost nazywa cechy, z powodu których Dominik był dręczony i poniżany - to ubiór, wyróżniająca się dbałość o fryzurę i wygląd. Obelgą, która doprowadziła Dominika do samobójczej śmierci, było m.in. słowo "pedzio" - homofobiczne, pogardliwe i nienawistne określenie, powszechnie używane w Polsce jako inwektywa w stosunku do chłopców, hetero- lub homoseksualnych, którzy w jakikolwiek sposób odstają do tradycyjnej, większościowej normy tego, co prawdziwie "męskie" i "normalne". • awatar RainbowxD: Naprawdę, szkoda mi tego chłopca. Nauczyciele powinni na to reagować, a nie zachęcać uczniów do wyzywania go. Wielkie wyrazy współczucia dla jego matki. Niech Dominik spoczywa w spokoju [*].
 • awatar I ♥ Chada: Masakra! Wsydze się za to ze żyje w takim kraju! Gdzie "wolna wola" oznacza podpasowanie się pod cala resztę, a bycie sobą jest wyśmiewanie, i doprowadza do takiej tragedii. Jak bardzo ten chłopaczek musiał cierpiec, ze aż targnął się na swoje życie! Życzę tym którzy się z niego wyśmiewali aby do końca życia mieli wyrzuty sumienia! Bo to właśnie przez nich to dziecko się zabiło!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Ariana Grande nie miała dzisiaj najlepszego dnia, ponieważ spędziła kilka godzin u dentysty. Dziewczyna napisała fanom, że wyrwano jej zęba mądrości i nie było to przyjemne uczucie. Ariana nie jest teraz w najlepszej formie, a jej twarz jest mocno spuchnięta. Dodatkowo Ariana nie miała wsparcia Nialla Horana, który znalazł sobie inną miłość w Londynie!

Piękna Ariana jest smutna, że teraz wszystko ją boli i nie wsparcia chłopaka. Fani wspierają piękną dziewczynę! Nie jest ona teraz w najlepszej formie. Ariana była pewna, że Niall to rozsądny chłopak który bardzo ją kocha. Stało się jednak zupełnie inaczej!

 

 
Ariana Grande nie cierpiała długo po zerwaniu z Niallem Horanem z One Direction. Kilka minut temu Ariana została przyłapana w piekarni w Los Angeles, gdzie całowała się ze swoim tancerzem. Koleś nazywa się Ricky Alvarez i jest członkiem koncertowej ekipy dziewczyny. Media z USA donoszą, że Ariana już od dawna flirtowała z chłopakiem, ale dopiero po rozstaniu z Niallem postanowiła go poderwać!

Ariana i Ricky pasują do siebie i wyglądają razem słodko. Urocza dziewczyna znalazła nową miłość i nie musi już myśleć o Niallu, który wybrał Laurę Whitmore. Ariana jest znowu zakochana i ma z pewnością motylki w brzuchu. Zdjęcia i filmik są bardzo romantyczne!


 

 
Modna Victoria Justice pochwaliła się dzisiaj fanom zdjęciami, które zostały zrobione na planie nowej sesji. Dziewczyna napisała, że nie może jednak zdradzić szczegółów nowego projektu. Nowe fotki są wspaniałe i pokazują, że Victoria to niesamowita dziewczyna. Młoda gwiazda pozuje jak modelka i wygląda doskonale!

Śliczna Victoria stara się być teraz grzeczna. Już prawie wszyscy zapomnieli o jej licznych skandalach z zeszłego roku. Victoria pokazuje, że każdy może się zmienić. Dziewczyna jest obecnie wzorem idealnego zachowania. Najnowsza sesja jest oczywiście doskonała!

 

 
Pokazałam wczoraj nowe wideo, na którym widzieliśmy jak Ariana Grande i jej nowy chłopak Ricky Alvarez całowali się. Tymczasem na nagraniu widać też niezbyt miłe zachowanie Ariany. Otóż na początku Ariana liże pączki, które są przeznaczone do sprzedaży! Dodatkowo pod koniec nagrania Ariana obraziła sprzedawcę!

Otóż gdy sprzedawca przyniósł słodkości dla Ariany, dziewczyna powiedziała: “co to k*rwa jest”. Fani są zaskoczeni zachowaniem pięknej Ariany. Do tej pory była ona idealnie i zachowywała się wspaniale. Nowy filmik rzuca nowe światło na zachowanie dziewczyny. Wiele osób jest rozczarowanych!


 

 
Jak już pisaliśmy, Ariana Grande i jej tancerz Ricky Alvarez są obecnie bardzo zakochani. Wcześniej widzieliście filmik, na którym nowa para całowała się w piekarni. Tymczasem przed chwilką w sieci pojawiło się zdjęcie przystojnego chłopaka. W sieci krąży też zdjęcie, na którym widzimy jak przystojny jest nowy chłopak Ariany!

Fani Ariany zastanawiają się teraz czy Ricky jest ładniejszy od Nialla Horana. Dla przypomnienia, Ariana poderwała tancerza gdy rzucił ją Niall! Dziewczyna była ponoć mocno zaskoczona, gdy zobaczyła że Niall i Laura Whitmore spędzali wspólnie czas w Londynie!
 

 
Piękna Ariana Grana ponoć mocno się wkurzyła, gdy wyszło na jaw że Niall Horan spędzał czas w Londynie ze swoją byłą dziewczyną Laurą Whitmore. Przed chwilką Ariana pokazała nowe foto, które ma ponoć sprawić że Niall znowu ją pokocha. Ariana ubrała się bardzo ciekawie i wyglądała dzisiaj przepięknie. Śliczna gwiazda ma fajną stylizację.

Piękna Ariana wygląda zawsze pięknie i jest bardzo stylowa. Również najnowsze foto jest doskonale. Boska Ariana chciała chyba udowodnić, że Laura Whitmore nie jest od niej ładniejsza. Niall ma teraz trudny wybór. Ariana ponoć bardzo go kocha i chce aby byli oni razem!

 

 
Amerykańskie media podają dzisiaj, że Selena Gomez nie zgadza się na pytania o Arianę Grande podczas wywiadów. Piękna Selena nie chce ponoć rozmawiać o dziewczynie. Od dawna krążą plotki, że dziewczyny są pokłócone i nie utrzymują najlepszych kontaktów. Kiedyś Selena miała kiedyś powiedzieć, że Ariana trzyma się za blisko Justina Biebera i przez to nie są już przyjaciółkami.

Ładna Selena nie ma obecnie zbyt dużo przyjaciółek. Dziewczyna często wdaje się w kłótnie i zrywa znajomości. Tak było między innymi z Demi Lovato, Miley Cyrus i Kendall Jenner!

 

 
Niesamowita Victoria Justice zaskakuje codziennie fanów ładnymi stylizacjami. Również z okazji Dnia Niepodległości w USA dziewczyna ubrała się modnie i stylowo. Victoria powiedziała w niedawnym wywiadzie, że kocha modę a jej szafa pełna jest różnych ubrań. Nowe foto potwierdza, że aktorka jest bardzo ładna!

Śliczna Victoria jest wzorem dla dziewczyn z całego świata. Każda dama chciałby ma taki styl i gust modowy! Victoria nie popełnia nigdy gaf, a jej stylizacje są zawsze dobrane idealnie!

 

 
Przepiękna Ariana Grande w Rzymie jest obecnie w Rzymie, gdzie spędza miło czas. Przystojny Niall Horan będzie z pewnością pod wrażeniem, gdy zobaczy najnowsze zdjęcie swojej ukochanej!

Śliczna Ariana wyglądała dzisiaj słodko i przepięknie!

 

 
Z powodu koncertu One Direction, Niall Horan przegapił imprezę urodzinową Ariany Grande. Dziewczyna szalała jednak ze swoimi znajomymi, a sieci pojawiło się kolejne zdjęcie.

Ariana wyglądała super i prezentowała się bardzo ładnie. Niall będzie zachwycony, gdy zobaczy najnowsze foto swojej ukochanej! • awatar RainbowxD: Przepiękne zdjęcia :).
 • awatar Weeerczi: Super!! Zapraszam do skomentowania mojego najnowszego wpisu :)
 • awatar Holiday Love ♥.♥: Hej witam i zapraszam :) Założyłam nowego bloga :D Wpadnij czasem blog będzie prowadzony ze zdjęciami każdego dnia wakacji w mojej okolicy :* ...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Utalentowana Olivia Holt jest obecnie na wakacjach i pokazała fanom ładne zdjęcie w bikini. Olivia wyglądała doskonale w stroju. Śliczna dama prezentowała się ślicznie i wyglądała doskonale!

Młoda dama pokazała, że jest niesamowita i ma wspaniałą figurę!

 • awatar RainbowxD: Tylko pozazdrościć jej tak wspaniałej figury :D.
 • awatar Weeerczi: No, wspaniała jak zawsze (tak jak powiedziała Sylwia :)) zapraszam do skomentowania mojego najnowszego wpisu :)
 • awatar Sylwia Lisiewicz15: śliczna jak zawsze
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Niesamowita Ariana Grande świętowała w weekend swoje urodziny. Cudowna dziewczyna wyglądała pięknie podczas imprezy, a mam już pierwsze zdjęcia. Śliczna Ariana ma wspaniałą urodę!

Pani Horan jest zawsze ładna i urocza!

 

 
Zendaya Coleman napisała dzisiaj, że chce być jak Nicki Minaj i pokazała zdjęcie, na którym wygląda ponoć jak królowa rapu. Gwiazda wygląda całkiem nieźle i prezentuje się doskonale!

Śliczna Zendaya jest bardzo ładna i ma niesamowitą urodę!

 

 
Przepiękna Dove Cameron ma fajny styl i jest naturalna. Cudowna dziewczyna pochwaliła się dzisiaj pięknym foto, na którym widzimy jej naturalną twarz. Dove pozowała bez makijażu i prezentowała się super!

Dove jest cudowna i ma fajny styl!

 

 
Ariana Grande zagrała wieczorem wspaniały koncert w Nowym Jorku. Na nowym zdjęciu widzimy jak dziewczyna Nialla Horana pozuje z fanem. Ariana robiła dzióbek i wyglądała anielsko!

Śliczna Ariana jest przepiękna i bardzo urocza!

 

 
Wieczorem w Los Angeles odbyła się gala BET Awards. Jedną z gwiazd na imprezie była Zendaya Coleman. Dziewczyna nie zawiodła swoich wielbicieli i założyła bardzo fajną stylizację!

Modna dziewczyna ubrała się wspaniale i pokazała, że jest ikoną mody!